GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ / ANGLIJĄ / VOKIETIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ / ANGLIJĄ / VOKIETIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ / ANGLIJĄ / VOKIETIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ / ANGLIJĄ / VOKIETIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ / ANGLIJĄ / VOKIETIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ / ANGLIJĄ / VOKIETIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ / ANGLIJĄ / VOKIETIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ / ANGLIJĄ / VOKIETIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI SANDĖLIUOSE OLANDIJOJE, ANGLIJOJE BEI VOKIETIJOJE !!   LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI SANDĖLIUOSE OLANDIJOJE, ANGLIJOJE BEI VOKIETIJOJE !!   LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI SANDĖLIUOSE OLANDIJOJE, ANGLIJOJE BEI VOKIETIJOJE !!

Naujienos

* Jau darbiname ir Vokietijoje – tiesioginiai darbai sandėliuose, fabrikuose !!

* SVARBU – įdarbinimas Olandijoje / Anglijoje Vokietijoje jau galimas !! Išvykimai dirbti organizuojami kiekvieną savaitę !!

* SVARBU –  Didžioji Britanija vis dar YRA Europos Sąjungos narė. Iki 2021 m. yra pereinamasis laikotarpis ir jokių pasikeitimų Lietuvos piliečiams, vykstantiems dirbti ir gyventi į Didžiąją Britaniją, nėra. Anglijos darbdaviai ir toliau sėkmingai darbina Lietuvos piliečius. Net ir pasibaigus pereinamajam laikotarpiui, Lietuvos ir kitų ES šalių piliečiai, galės dirbti Didžiojoje Britanijoje.

* Mūsų klientai dirba TIESIOGIAI – ne per komandiruotes (olandiškos / vokiškos / angliškos sutartys) !

* Mūsų klientai, dirbdami Nyderlanduose, Didžiojoje Britanijoje ir Vokietijoje, turi visas socialines garantijas bei pilną sveikatos draudimą (dirbant per komandiruotes ir lietuvišką įmonę, darbuotojai gauna tik ribotą sveikatos draudimą) !

* Mūsų klientai gauna oficialų olandišką / anglišką / vokišką atlyginimą, todėl yra galimybė ateityje gauti užsienio šalies pensiją (dirbant per komandiruotes, oficialiai yra mokamas tik minimumalus lietuviškas darbo užmokestis, plius dienpinigiai, kurie neprisideda prie pensijos ar kitų socialinių išmokų !

Kandidato anketa
close slider