JAU GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ IR ANGLIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   JAU GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ IR ANGLIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   JAU GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ IR ANGLIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   JAU GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ IR ANGLIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   JAU GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ IR ANGLIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   JAU GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ IR ANGLIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   JAU GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ IR ANGLIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!     LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI SANDĖLIUOSE OLANDIJOJE BEI ANGLIJOJE !!   LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI SANDĖLIUOSE OLANDIJOJE BEI ANGLIJOJE !!   LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI SANDĖLIUOSE OLANDIJOJE BEI ANGLIJOJE !!   LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI SANDĖLIUOSE OLANDIJOJE BEI ANGLIJOJE !!

Naujienos

* SVARBU – įdarbinimas Olandijoje ir Anglijoje jau galimas !! Išvykimai dirbti organizuojami kiekvieną savaitę !!

* SVARBU –  Didžioji Britanija vis dar YRA Europos Sąjungos narė. Iki 2021 m. yra pereinamasis laikotarpis ir jokių pasikeitimų Lietuvos piliečiams, vykstantiems dirbti ir gyventi į Didžiąją Britaniją, nėra. Anglijos darbdaviai ir toliau sėkmingai darbina Lietuvos piliečius. Net ir pasibaigus pereinamajam laikotarpiui, Lietuvos ir kitų ES šalių piliečiai, galės dirbti Didžiojoje Britanijoje.

* Mūsų klientai dirba TIESIOGIAI – ne per komandiruotes (olandiškos ir angliškos sutartys) !

* Mūsų klientai, dirbdami Nyderlanduose ir Didžiojoje Britanijoje, turi visas socialines garantijas bei pilną sveikatos draudimą (dirbant per komandiruotes ir lietuvišką įmonę, darbuotojai gauna tik ribotą sveikatos draudimą) !

* Mūsų klientai gauna oficialų olandišką ir anglišką atlyginimą, todėl yra galimybė ateityje gauti užsienio šalies pensiją (dirbant per komandiruotes, oficialiai yra mokamas tik minimumalus lietuviškas darbo užmokestis, plius dienpinigiai, kurie neprisideda prie pensijos ar kitų socialinių išmokų !

Kandidato anketa
close slider