Būstas Olandijoje

Mūsų tikslas – naujam darbuotojui pasiūlyti tinkamą ir patogų būstą Olandijoje (Nyderlanduose).  Manome, kad labai svarbu gyventi geromis sąlygomis. Mes užtikriname, kad jūsų būstas atitiktų griežtus higienos ir saugos įstatymus.

Mums svarbu, kad dirbdami Olandijoje (Nyderlanduose) jaustumėtės patogiai. Todėl apgyvendinimas dažniausiai yra netoli jūsų naujojo darbo. Jei darbo vieta bus šiek tiek toliau nuo būsto, transportą į darbą / iš darbo suorganizuosime. Nemokamas bevielis internetą – visose apgyvendinimo vietose.

Pasiimkite savo asmeninius daiktus ir mes pasirūpinsime likusiais dalykais: darbo vieta, būstu su švaria virtuve, vonios kambariu ir patogia gyvenamąja erdve.

Dalintis būstu Olandijoje (Nyderlanduose) yra įprasta. Apie 30% olandų šeimų gyvena nuomojamuose būstuose. Nuoma privačiame sektoriuje yra brangi, nes paklausa yra didesnė nei pasiūla. Dėl šios priežasties jauni žmonės šiais laikais gyvena su savo tėvais iki dvidešimties metų arba pasibaigus mokyklai, jie dalijasi būstą su savo studijų draugais.

Būste, kuriame gyvensite, nustatytos griežtos taisyklės: privalo būti saugu, švaru, turi būti tvarkingos vonios bei virtuvės patalpos, elektra, vanduo ir kt.

Peržiūrėkite tinkamus darbo Olandijoje pasiūlymus

Kandidato anketa
close slider