Darbas Vokietijoje

Nori rasti gerą darbą Vokietijoje? Svajoji apie gerai apmokamą darbą, geras socialines garantijas, nori tobulėti ir būti įvertintas bei gyventi gerame name? Tu esi ten kur reikia ! Nedelsk, registruokis “DIRBK UŽSIENYJE” ir mes tau padėsime.

Mes turime daug darbo vietų, kurias siūlo patikimi darbdaviai. Mes ieškome užsakymų surinkėjų, logistikos darbuotojų, elektrinių krautuvų vairuotojų, gamybos operatorių ir pan. Nerandi sau tinkamo darbo? Registruokis ir mes tau surasime darbo vietą !

Darbas Vokietijoje, tai – garantuotas apmokėjimas, stabilios darbo valandos, geros socialinės garantijos, draugiški kolegos. Jeigu nuspręsi dirbti Vokietijoje, gali tikėtis rimtų ir atsakingų darbdavių, kurie siūlo geras darbo sąlygas.

Europos Sąjungos piliečiams, norintiems dirbti Vokietijoje, darbo leidimai nereikalingi.

Vokietijos ekonomika didžiausia žemyne ir ketvirta pagal dydį pasaulyje.

Itin išplėtota pramonė – svarbiausios pramonės šakos – chemijos pramonė, metalurgija, mašinų ir automobilių gamyba (sudaro daugiau nei penktąją dalį eksporto), elektronikos prekių gamyba. Garsūs yra vokiški tekstilės gaminiai, vaistai.

Vokietijoje darbdavių ir darbuotojų santykiai yra gerai sutvarkyti pagal vadinamąją darbo teisę. Dėl, pavyzdžiui, kolektyvinių darbo sutarčių (Tarifverträge), sustiprinama darbuotojų teisinė padėtis. Tai taikoma ir darbuotojams iš užsienio.

Visi, gyvenantys ar dirbantys Vokietijoje, privalo dalyvauti sveikatos draudimo sistemoje, padengti, pavyzdžiui, gydymo ligoninėje, bendrosios praktikos gydytojo konsultacijų ar vaistų pirkimo išlaidas. Remiantis solidarumo principu (visi, gyvenantys Vokietijoje, moka ir prisideda prie bendrų sveikatos priežiūros išlaidų), visi taip pat turi teisę į būtinąją medicinos priežiūrą. vadinasi esate apdraustas nuo pat pirmos dienos. Tai yra darbdavių įsipareigojimas Vokietijoje, todėl jie negali pasielgti kitaip. Gali šiek tiek užtrukti, kol gausite fizinę draudimo kortelę.

Norėdami ateityje apsidrausti nuo pajamų, vyriausybė sudarė pensijų planą. Tai įtraukta į Vokietijos socialinės apsaugos planą.

Suorganizuosime Jums kelionę į Vokietijoje. Atvykus, jus pasitiks atsakingi darbuotojai. Užregistruosime Jus ir sutvarkysime administracinius klausimus, reikalingus darbo pradžiai.

Skaitykite toliau:


Būstas Vokietijoje

Arba peržiūrėkite tinkamus darbo Vokietijoje pasiūlymus

Kandidato anketa
close slider