Atsiliepimai

teko per sia agentura darbintis vokietijoje prie rubu zalando sandely. darbas tikrai liuks 🙂 vienintele pastaba firmai kad pirmas dvi savaites namuose nebuvo interneto

Dirbam Syncreon sandėly Maasvlakte. Darbu patenkinti. Alga 10.38 EUR į valandą, viršvalandžiai 13.49 EUR į valandą. Gyvenam viešbuty. Salygos geros Ačiū.
Ernis 28 m, Gustė 24 m

Dirbam per sita agentura Olandijoj sandely Hema. Surinkinėjam uzsakymus. Darbas su ausinem bet nesunkus. Gavom ilgaliki kontrakta su 160 valandu per menesi. Jau eina antras darbo menesis kol kas viskas gerai.
Rokas ir Ieva 25 m.

2 savaitės pikinu drabužius „Barts“ sandėlyje. 40 val per savaitę garantuotai gaunu. Namas normalus, į darbą transportą duoda. Alga vieną kartą į mėnesį bet jeigu nori gali išmokėti avansą kiekvieną savaitę.
Irma 36 m.

Praeitais metais dirbome Sainburys rubu sandelyje. Trys pamainos buvo. Alga 8.5 – 8.90 – 9.30 svaru. Mes dirbom popietinej pamainoj. Darbas nesunkus. Vaikstai su kompiuteriuku po sandeli ir surinkineji uzsakymus.
Monika 22 m. Kaunas

Vasarą tryse važiavome per šią įdarbinimo agentūrą dirbti į Angliją. Pasirinkome London miestą. Mes dviese kalbėjom angliškai gan gerai, tai dirbom spaustuvėje (lankstėm dėžutes, klijavom lipdukus) ir dar plius siuntė į drabužių sandėlį iškrauti furas, o panos kabindavo juos ir skanuodavo etiketes. Kitas draugas nelabai angliškai mokėjo, tai jį persiuntė į maisto sandėlį (pakuodavo ir kraudavo prekes), o vakarais kviesdavo į banketus dirbti. Darbo turėjom daug. Šiaip Londonas labai didelis miestas, bet pripranti. Pradžioj reikėdavo nemažai važinėti iki darbo, bet po to perkėlė į kitą namą kuris buvo arčiau. Įspūdžiai tikrai geri. Rekomenduoju.
Laurynas 19 m. Vilnius

Grįžom prieš savaitę iš UK, kur dirbom vasarą beveik 3 mėn. Viena geriasių vasarų !! :)) Darbas nesunkus – „Sainsburys“ sandėlyje prie drabužių užsakymų surinkimo. Daug žmonių iš šitos agentūros ten dirbo. Nepersidirbom, o uždirbdavom vidutiniškai po 320 svarų per savaitę. Kolektyvas žiauriai fainas. Tikrai rekomenduojam !! :)) Kitą vasarą tikrai vėl važiuosim per šitą agentūrą padirbėti 🙂
Goda, Marius, Austėja Vilnius

dirbau su keliais bachuriukais moss bros rubu sandely londone. gyvenom romford. iki darbo buvo puse valandos kelio. kas gyveno basildon tai vaziuodavo apie valanda laiko. kiti is sitos firmos dirbo asda maisto sandeliuose.

Kandidato anketa
close slider