Gyvenimas Olandijoje

Oficialus valstybės pavadinimas yra Nyderlandų karalystė arba Nyderlandai.

Oficiali kalba – olandų, tačiau, praktiškai visur galima susikalbėti angliškai.

Olandija (Nyderlandai) yra nuostabi vieta gyventi ir dirbti, nes šios šalies gyventojai yra vieni iš laimingiausių žmonių pasaulyje ! Gyventojai yra labai šilti ir draugiški. Olandijos žmonės labai domisi savo kultūra ir palaiko stiprų ryšį su savo šeima, nori būti gamtoje, bet taip pat daug laiko ir pastangų skiria jaukumui namuose sukurti.

Olandai labai tolerantiški atvykusiems iš kitų šalių.

Olandai mėgsta linksmintis vakarėliuose ir švęsti įvairiomis progomis. Populiariausios progos yra Karaliaus gimtadienis, Karnavalų diena, o balandžio mėnesis – tai garsiųjų olandiškų tulpių laikotarpis ir tuo metu vyksta Gėlių paradas. Ir žinoma, jie kaskart susirenka, kai nacionalinė futbolo rinktinė dalyvauja varžybose.

Olandijoje (Nyderlanduose) dviratis yra populiariausia transporto priemonė, tad olandams dviratis yra ir nacionalinė transporto priemonė, o dviračių Olandijoje (Nyderlanduose) yra daugiau nei gyventojų ! Olandai savo dviračius naudoja tikrai visur ir visada: į darbą, pas gydytoją, į prekybos centrą, ar vakarėlį.

Šalies miestai pilni ir kavinukių, šiltesniais sezonais šalia jų įsikuria viliojančios terasos šalia kanalų, su vaizdu į jūrą ar tiesiog miestų centrinėse aikštėse. Labai socialioje ir draugiškoje šalyje jos visada būna pilnos žmonių.

Olandų virtuvė – soti ir paprasta. Mėgstamos daržovės, vaisiai, jūros gėrybės. Olandija garsėja kaip sūrių šalis. Ilgą laiką buvusios Olandijos kolonijos Indonezijos virtuvė paliko savo pėdsakų olandiškoje. Azijietiški prieskoniai gausiai naudojami gaminant maistą. Olandai itin mėgsta saldžius patiekalus. Taip pat yra labai mėgstamos gruzdintos bulvytės su majonezu, kurios yra pardavinėjamos beveik ant kiekvieno kampo. Rekomenduojama apsilankyti tradiciniuose sūrių turgeliuose.

Skaitykite toliau:


Darbas Olandijoje

Arba peržiūrėkite tinkamus darbo Olandijoje pasiūlymus

Kandidato anketa
close slider