JAU GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ IR ANGLIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   JAU GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ IR ANGLIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   JAU GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ IR ANGLIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   JAU GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ IR ANGLIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   JAU GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ IR ANGLIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   JAU GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ IR ANGLIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!   JAU GALIMI IŠVYKIMAI Į OLANDIJĄ IR ANGLIJĄ – LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI !!     LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI SANDĖLIUOSE OLANDIJOJE BEI ANGLIJOJE !!   LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI SANDĖLIUOSE OLANDIJOJE BEI ANGLIJOJE !!   LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI SANDĖLIUOSE OLANDIJOJE BEI ANGLIJOJE !!   LEGALŪS IR GERAI APMOKAMI DARBAI SANDĖLIUOSE OLANDIJOJE BEI ANGLIJOJE !!

Apie mus

Esame viena SENIAUSIŲ personalo atrankos ir įdarbinimo įmonių Lietuvoje.

Savo klientus DARBINAME Į GERAI APMOKAMUS IR LEGALIUS DARBUS sandėliuose, fabrikuose, cechuose, spaustuvėse, vairuotojais Olandijoje bei Anglijoje. Įdarbiname tiek ir be anglų kalbos, tiek ir su gera anglų kalba.

JUMS NEREIKĖS NIEKUO RŪPINTIS – PASIRINKĘ MUS, VISAS REIKIAMAS PASLAUGAS GAUSITE IŠ VIENŲ RANKŲ !!

SĖKMINGAI DARBINAME savo klientus užsienyje jau daugiau negu 10 METŲ, o tas įpareigoja išlaikyt mūsų įmonės teikiamų paslaugų kokybę aukščiausiu lygiu ir nuolat tobulėti.

Jei planuojate vykti dirbti ir gyventi užsienyje – „DIRBK UŽSIENYJE“ YRA GERIAUSIAS JŪSŲ PASIRINKIMAS !!

Mumis PASITIKI klientai ir su mumis BENDRADARBIAUJA tarptautinės bei vietinės įmonės – vieni didžiausių darbdavių Nyderlanduose, Didžiojoje Britanijoje, tarptautiniai mobiliojo ryšio operatoriai, bankai, kitos kompanijos.

Kandidato anketa
close slider